KONST / Litografier / Färglitografi 11744093
nr 1174 4093
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 77/550, motivet: 38x48 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 april 2018
kl 18:25:10
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt